• وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۲۶۹،۲۲۵.۲۹
   -۷۶۰.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۹،۸۳۸،۲۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۸/۰۶/۰۳    ۱۳:۲۸

 

افتتاح حساب در کارگزاری

1) ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه

2) تکمیل فرم

-فرم مشخصات مشتریان حقیقی

-فرم مشخصات مشتریان حقوقی

معاملات برخط سکه طلا

1) ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه

2) تکمیل فرم

-فرم مشخصات حقیقی

-مجوز دسترسی به معاملات بر خط

معاملات اینترنتی

1) افتتاح حساب درکارگزاری(ردیف1)

2) تکمیل فرم

-توافق نامه اینترنتی

معاملات برخط سهام

1) افتتاح حساب درکارگزاری(ردیف1)

2) تکمیل فرم

3) ارائه مدرک تحصیلی(حداقل دیلم)

-قرارداد معاملات آنلاین - مشتریان حقیقی

-تعهد نامه دسترسی به خدمات آنلاین

-آزمون

-قرارداد معاملات آنلاین - مشتریان حقوقی

معاملات مرکز  تماس (کال سنتر)

1) افتتاح حساب درکارگزاری(ردیف1)

2) تکمیل فرم

-قرارداد مرکز تماس (کال سنتر)

سایر فرم ها

-فرم فعال سازی حساب بانک ملت - خام

-فرم فعال سازی حساب بانک ملت - مهر و امضا

-فرم مشخصات وکیل مشتریان

-فرم تغییر کارگزار ناظر حقیقی

-فرم تغییر کارگزار ناظر حقوقی

 

 

 

 

 

     معاملات آنلاین سهام

     به منظوردریافت کد معاملات بر خط سهام می بایست سه مرحله را طی نمایید :

1-     تکمیل قرارداد معاملات بر خط و فرم تعهد نامه استفاده از خدمات برخط

2-    تکمیل آزمون و ارائه مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)

3-   تحویل مدارک به کارگزار

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

معاملات آنلاین سکه

 مشتری جهت دسترسی به سامانه معاملات برخط، ابتدا باید فرم درخواست برخط معاملات آتی و فرارداد برخط نزد کارگزاری را تکمیل نموده و پس از قبولی در آزمون نام کاربری و کلمه عبور دریافت کند.

 

شرایط لازم جهت دریافت کد:

.       حداقل سن 18 سال
2.      حداقل مدرک کارشناسی

تبصره:متقاضیان فاقد کارشناسی که حداقل مدرک دیپلم را دارند، باید حداقل 6 ماه از تاریخ اولین معامله ان ها گذشته باشد یا حداقل 1000 قرارداد معامله نموده باشند.

3.     قبولی در آزمون،

تبصره: گروه های ذیل از شرکت در ازمون معاف می باشند:

فارغ التحصیلان رشته های مدیریت مالی، مهندسی مالی، اقتصاد، حسابداری و MBA با گرایش مالی و بازار سرمایه افراد دارای معامله گری بازار سرمایه یا معامله گری ابزار مشتقه

 

ضمناً به اطلاع می رساند برای دریافت کد معاملاتی سکه طلا دیگر نیازی به گذراندن دوره آموزشی در بورس کالا نمی باشد و گرفتن کد از طریق کارگزاری انجام می پذیرد.

 

مشتری ملزم به رعایت موارد زیر می باشد:

1-                مشتری تعهد می‌کند از انجام هرگونه معامله که منجر به نقض قوانین و مقررات گردد از جمله معاملات مبتنی بر اطلاعات نهانی و دستکاری بازار خودداری نماید.

2-                مشتری باید شمارة حساب بانکی را در بانکی که عضو اعلام می‌نماید، جهت دریافت وجوه ارایه نماید. هرگونه پرداخت به مشتری صرفاً از طریق واریز وجه به همان حساب که به نام مشتری است امکان‌پذیر می‌باشد.

3-                مشتری متعهد است سفارش‌های خرید و فروش روزانة خود را که از طریق زیرساخت دسترسی برخط بازار به سامانة معاملاتی ارسال می‌شود، در چارچوب قوانین و مقررات و سقف‌های اعلامی توسط سازمان به سامانة معاملات برخط ارسال کند.

4-                مشتری متعهد به تغییر رمز عبور و سایر کدهای دسترسی قابل تغییر خود در فواصل زمانی معین (حداکثر سه ماهه) می‌باشد. در صورت عدم تغییر، هرگونه مسئولیت ناشی از افشای رمز عبور بر عهدة مشتری است.

5-                مشتری مسئولیت‌ تبعات ناشی از استفادة نادرست از خدمات نرم‌افزاری مرتبط با دسترسی برخط بازار کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا را بر عهده می‌گیرد.

6-                 در صورتی که مشتری طی 90 روز متوالی از طریق حساب کاربری خود معامله‌ای انجام ندهد عضو دسترسی مشتری را غیرفعال خواهد نمود. فعال شدن دسترسی مستلزم مراجعة مشتری به عضو می‌باشد.

7-                مشتری متعهد می‌شود، اصول امنیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و محافظت از اطلاعات از جمله استفاده از نرم‌افزارهای ضد ویروس مناسب، محافظت از شناسه کاربر، کلیدواژه‌ها، کدهای رمزی و کلیه اطلاعات دریافتی از عضو را به‌ منظور جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به سامانه،رعایت نماید.

8-                مشتری متعهد می‌گردد شناسه کاربری و رمز عبور خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار نداده یا زیرساخت دسترسی برخط بازار را وسیلة آموزش اشخاص ثالث قرار ندهد.

9-                مشتری متعهد به پرداخت وجه معامله و کارمزدهای مربوطه در چارچوب قوانین و مقررات می‌باشد.

10-            مشتری متعهد می‌گردد قوانین و مقررات و شرایط اعلامی عضو در چارچوب قوانین و مقررات مربوط به معاملات برخط را رعایت نماید.

11-            مشتری متعهد است در هر بار ورود به سامانة معاملات برخط، اطلاعات مربوط به خرید و فروش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا از طریق زیرساخت دسترسی برخط بازار را کنترل و در صورت مغایرت، در اسرع وقت به عضو اطلاع دهد.

12-            مشتری مسئول کنترل حساب‌های خود بوده و موارد زیر را فوراً از طریق بستر زیرساخت دسترسی برخط بازار به عضو اطلاع می‌دهد:

·            هرگونه سرقت یا استفاده غیر مجاز از رمز عبور، نام کاربری و شماره‌ یا شماره حساب‌های مشتری و نیز هرگونه احتمال وقوع آن؛

·            هرگونه عدم دریافت تأییدیة ثبت سفارش؛

·            دریافت تأییدیة ثبت سفارش یا معامله‌ای که مشتری دستور آن را صادر نکرده است؛

·            هرگونه اطلاعات نادرست در موجودی حساب مشتری، سبد دارایی‌ها یا اطلاعات سفارشات و معاملات.

13-            مشتری مجاز به هیچ‌گونه دخل و تصرف در زیرساخت دسترسی برخط بازار و نحوة دسترسی به آن به هر دلیل از جمله به منظور هرگونه بهره‌برداری تجاری یا غیرتجاری توسط خود یا به واسطة دیگری نیست و نمی‌تواند حق استفاده از این خدمات را به شخص دیگری واگذار کند.

14-            مشتری اقرار می‌نماید که از دانش کافی در خصوص قوانین و مقررات معاملاتی و سایر قوانین و مقررات مرتبط با بازار سرمایه در خصوص استفاده از خدمات معاملات برخط برخوردار بوده، آموزش‌های لازم را در مورد نحوه استفاده از این خدمات دیده و خود را ملزم به رعایت آنها می‌داند.

15-            مشتری اختیارات، اطلاعات و دسترسی‌های لازم جهت بازرسی و نظارت بر زیرساخت دسترسی برخط بازار را حسب درخواست سازمان، بورس، عضو یا نمایندگان ایشان ارایه می‌نماید.

16-            در صورت تعلیق یا محرومیت عضو، مشتری موظف است ظرف یک هفته نسبت به انتقال موقعیت‌های تعهدی باز خود به سایر اعضا اقدام نماید. در صورت عدم اقدام مشتری ظرف مهلت زمانی فوق، عضو رأساً نسبت به انتقال موقعیت‌های تعهدی باز به سایر اعضا اقدام خواهد نمود.

 

حدود مسئولیت طرفین

1-                مسئولیت استفاده و حفاظت از شناسة سخت‌افزاری، رمز عبور و نام کاربری و نیز مسئولیت انجام هرگونه معامله در این حساب که از طریق نام کاربری و یا رمز عبور مشتری صورت می‌گیرد بر عهدة مشتری می‌باشد. مشتری همچنین مسئول خسارت‌هایی است که در نتیجة عدم رعایت قوانین و مقررات و مفاد این قرارداد توسط وی حادث شود.

2-                عضو مسئول حوادثی که خارج از حیطة اختیار و وظایف و بدون تقصیر وی رخ می‌دهد، نمی‌باشد.

3-                در صورتی که به واسطة اعمال حقوق متعلق به عضو در این قرارداد، مشتری متحمل ضرر و زیان گردد، عضو مسئول جبران خسارت‌های وارده نخواهد بود.

4-                انعقاد این قرارداد به منظور ارایة خدمات دسترسی برخط بازار از سوی عضو به مشتری می‌باشد و شامل ارایة سایر خدمات از قبیل خدمات مشاورة سرمایه‌گذاری، قانونی، مالیاتی، مالی و حسابداری نخواهد بود.

عضو مسئولیتی در قبال سود یا زیان انجام معاملات برخط توسط مشتری، ندارد.

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus